Zamknij

Tragiczny finał pożaru. Nie żyją dwie osoby. "Duże zadymienie na korytarzach"

25.11.2021 10:22
Pożar
fot. Jarosław Jakubczak/Polska Press/East News (zdjęcie poglądowe)

Dwie osoby zginęły w pożarze mieszkania, który wybuchł w czwartek w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w Wałbrzychu przy ulicy Katowickiej.

Do zdarzenia doszło w czwartek wczesnym rankiem w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w Wałbrzychu przy ulicy Katowickiej.

Wałbrzych. Pożar mieszkania. Nie żyją dwie osoby

Dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratowniczej PSP we Wrocławiu poinformował, że strażacy dostali zgłoszenie o pożarze ok. godz. 6. Na miejsce wysłano siedem zastępów straży.

- Na miejscu było duże zadymienie na korytarzach budynku, a w mieszkaniu strażacy znaleźli dwie osoby, których pomimo reanimacji nie udało się uratować - powiedział strażak, cytowany przez Polską Agencją Prasową. 

Jak podaje portal dziennik.walbrzych.pl, "do pożaru doszło prawdopodobnie z winy pieca kaflowego. Miał przepalić się strop". Teraz okoliczności tragedii będzie wyjaśniać prokuratura. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP (P. Doczekalski)/dziennik.walbrzych.pl

C