Zamknij

Walentynki 2022. Wyjątkowa akcja młodzieży, która chce pomóc dzieciom z hospicjów

27.01.2022 08:00
Walentynki 2022
fot. Adam Saśkiewicz/East News

Podziel się Miłością! to projekt, który ma na celu pomoc dzieciom z hospicjów w ten szczególny dzień, jakim są Walentynki. Wychodzimy na przekór przekonaniom i pragniemy zachęcić Was, żeby w święto miłości podzielić się swoim uczuciem nie tylko z bliskimi, ale i tymi bardziej dotkniętymi przez los. Pomóż nam sprawić, aby to święto było niezapomniane dla dzieci z hospicjów.

Planujemy przygotować małe prezenty dla dzieci, aby sprawić im radość i polepszyć ten wyjątkowy dzień. Aby było to możliwe, mamy zamiar zbierać fundusze poprzez zbiórki i dotacje.

Beneficjentami naszego projektu są dzieci przebywające pod opieką hospicjów. Spróbujemy skontaktować się i współpracować z jak największą liczbą Warszawskich hospicjów. Dzieci pod opieką hospicjów w Polsce zmagają się z przewlekłymi i nieodwracalnymi chorobami, które niestety wiążą się z nieuchronną wczesną śmiercią. Życie tych dzieci jest niewyobrażalnie trudne i celem fundacji jest zachowanie radości dzieciństwa mimo przykrej rzeczywistości. Szczególnie potrzebują one opieki i miłości. Po potwierdzeniu współpracy z konkretnym hospicjum planujemy zapewnić prezent dla wszystkich dzieci, które tam przebywają.

Podziel się Miłością!
fot.

Dzieci będące pod opieką hospicjum zasługują na zapewnienie radosnych chwil. Naszym celem jest podarowanie im uśmiechu i oderwanie od smutnej codzienności. Wierzymy, że damy radę zapewnić im powody do radości, które umilą im Walentynki. Nasz zespół przygotuje prezenty dla podopiecznych współpracującego z nami hospicjum. Chcemy, aby nasze osobiste zaangażowanie z każdym z podopiecznych sprawiło, że w ten szczególny dzień gdy ludzie wyznają sobie miłość, także oni poczują się wyjątkowo - potrzebni i kochani. Każdy podopieczny hospicjum dostanie od projektu „Podziel Się Miłością” podarunek, w którym znajdzie się prezent z dołączoną kartką z życzeniami zrobioną przez nas. Chcemy, aby obdarowani czuli, że przygotowaliśmy je z myślą o nich i że każde z nas włożyło całe serce w ich przygotowanie. Zależy nam, aby każdy z podopiecznych poczuł się wyjątkowo ze świadomością, iż ktoś poza najbliższymi myśli o nich i stara się dać im chwile szczęścia w trudnych momentach życia.

Projekt realizowany w ramach programu: Zwolnieni z Teorii.

C