Zamknij

Mężczyzna wyszedł ze sklepu. Po chwili już nie żył [ZDJĘCIA]

Redakcja
03.07.2018 14:15
Wypadek
fot. KPP Gołdap

Gołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Kierujący samochodem Audi uderzył w wychodzącego ze sklepu mężczyznę. Niestety w wyniku zdarzenia 57-latek zmarł. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

W poniedziałek o godzinie 16.40 dyżurny gołdapskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 650 w miejscowości Grabowo. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. W zdarzeniu brał udział jeden samochód.

Jak ustalili funkcjonariusze, 22-letni kierowca audi na łuku drogi z nieznanych na razie przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, uderzając w budynek. W wyniku uderzenia samochód obrócił się i uderzył tyłem w wychodzącego ze sklepu mężczyznę. Niestety pomimo podjętej na miejscu akcji ratunkowej mężczyzny nie udało się uratować.

Grabowo. Dramatyczne ZDJĘCIA z wypadku: 

Kierowca został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. 22-letni mieszkaniec gminy Gołdap był trzeźwy. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady zdarzenia.

Okoliczności wypadku zostaną dokładnie zbadane w toku śledztwa prowadzonego przez Komendę Powiatową Policji w Gołdapi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olecku.

RadioZET.pl/DG