Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zostawił ubrania nad jeziorem i zniknął. Odnalazł się...za granicą

17.05.2018 20:56
xxx wiadomosci

Mieszkaniec powiatu oleckiego, którego przez trzy dni szukała policja oraz najbliżsi, odnalazł się w Niemczech. 54-latek utrzymuje, że chciał "doprowadzić swoje życie do porządku".

Jezioro fot. Wikimedia.Commons

Jak podaje Gazeta.pl, policjanci, strażacy i płetwonurkowie od niedzieli przez trzy dni poszukiwali mieszkańca powiatu oleckiego w woj. warmińsko-mazurskim. Wcześniej nieopodal jeziora Olecko Wielkie znaleziono jego ubrania, co uprawdopodobniło hipotezę o popełnieniu przez niego samobójstwa.

54-latek szczęśliwie odnalazł się jednak w...Niemczech. Jak relacjonuje policja, mężczyzna trafił tam dzięki pomocy mieszkańca Ełku, który akurat przejeżdżał przez Olecko. Autostopowicz prosił o pomoc w "doprowadzeniu swojego życia do porządku". Kierowca przychylił się do tej prośby i przetransportował tajemniczego pasażera za zachodnią granicę. Wcześniej dał mu nowe ubranie, a stare zostało porzucone właśnie przy jeziorze.

W rozmowie z funkcjonariuszami policji, 54-latek miał stwierdził, że uporządkował już wszystkie sprawy prywatne, w Niemczech znalazł zatrudnienie, a o wszystkim poinformowana został jego rodzina.  

RadioZET.pl/MP

Oceń