Zamknij

Tragiczny finał awantury. Zatłukł kolegę... tłuczkiem do mięsa

Redakcja
18.07.2018 11:14
Zabójstwo
fot. Pixabay

Dwadzieścia ciosów tłuczkiem do mięsa otrzymał 38-latek z Elbląga, który w niedzielny wieczór odwiedził mieszkanie swojego znajomego. Śmierć nastąpiła w wyniku awantury między obydwoma mężczyznami.

Do zdarzenia, o którym informuje „Dziennik Elbląski”, doszło w niedzielę, gdy 38-letni mieszkaniec miasta odwiedził swojego kolegę zamieszkałego przy al. Tysiąclecia. Między mężczyznami doszło do awantury, która skończyła się tragicznie. Gospodarz zatłukł swojego znajomego na śmierć, zadając mu aż dwadzieścia ciosów tłuczkiem do mięsa.

Policja szybko ustaliła okoliczności zajścia, potem przeprowadzono sekcję zwłok. – Sekcja tylko wzmocniła nasze wstępne ustalenia: ofiara zginęła od zadanych młotkiem cisów. Sprawca uderzał zarówno tępą, jak i ostrą końcówką tłuczka – powiedział w rozmowie z „DE” Jarosław Żelazek z Prokuratury Rejonowej w Elblągu.

Zobacz także

Przemysław K. został już zatrzymany przez policję, usłyszał już także zarzut zabójstwa. Grozi mu od 8 lat więzienia do dożywotniego pozbawienia wolności.

— Sporządzimy do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Warto dodać, że sprawca był przebadany alkomatem zaraz po zdarzeniu i był trzeźwy. Nie wykluczamy, że w grę może tutaj wchodzić zażywanie innych substancji psychoaktywnych, również w tym zakresie śledztwo trwa — dodał w rozmowie z gazetą prokurator Żelazek.

Chcesz otrzymywać podobne informacje? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku!

RadioZET.pl/Dziennik Elbląski/MP