Zamknij

Alarm bombowy na Placu Krasińskich. Ewakuowano mieszkańców okolicznych budynków

Redakcja
16.03.2018 17:58
Alarm bombowy na Placu Krasińskich. Ewakuowano mieszkańców okolicznych budynków
fot. Jacek Domiński/East News

Alarm bombowy na Placu Krasińskich w Warszawie. Ewakuowano mieszkańców okolicznych budynków. Około godziny 18.00 akcja saperów została zakończona i wszystko wróciło do normy. 

Alarm bombowy na Placu Krasińskich w Warszawie. O alercie poinformował Zarząd Dróg Miejskich w stolicy. Służby mówiły z kolei o pocisku moździerzowym. Zarządzono ewakuację mieszkańców i pracowników okolicznych budynków. 

Zrzut ekranu 2018-03-16 o 17.50.04

"Dzisiaj podczas prowadzonych prac przy kanalizacji na pl. Krasińskich nasi pracownicy znaleźli bombę na przystanku pl. Krasińskich 01. W związku z tym wezwaliśmy policję i saperów, którzy już są na miejscu. Mieszkańcy budynków mieszkalnych, pracownicy przedsiębiorstw znajdujących się na ul. Miodowej zostali już ewakuowani" - czytamy w poście opublikowanym przez Stołeczny Zarząd Dróg Miejskich.

Ze względu na akcję saperów nie było możliwości dojazdu do parkingu podziemnego i posesji przy ulicy Miodowej. - Teren jest ogrodzony wysokim płotem. Na miejscu nie było zbyt dużych utrudnień - relacjonował reporter TVN Warszawa.

Niewybuch wywieziono około godziny 18.00. Wtedy też zakończono akcję saperów. 

RadioZET.pl/wp.pl/KM