Koparka uderzyła w Biedronkę. Chwytak zatrzymał się na bankomacie

16.09.2019 13:50
Biedronka
fot. Arkadiusz Ziółek/East News

Koparka uderzająca w budynek, w którym mieści się sklep Biedronka oraz chwytak maszyny zatrzymujący się na wbudowanym w ścianę bankomacie – taką scenę zarejestrowały kamery Polsat News. Okazało się, że maszyna została wcześniej skradziona. 

Do incydentu doszło we wczesny niedzielny poranek. Ekipa telewizji Polsat News jechała na zdjęcia do prognozy pogody. Przejeżdżając ulicami II Poprzeczną oraz Wydawniczą na warszawskim Wawrze, reporterzy zauważyli koparkę zaczepioną o elewację budynku, w którym mieści się sklep sieci Biedronka.

Zobacz także

Okazało się, że uprzednio w dyskont wjechała koparka, a chwytak maszyny zatrzymał się na wbudowanym w ścianę bankomacie. Całe zdarzenie zobaczyć można na nagraniu dostępnym w artykule na portalu polsatnews.pl:

– Policjanci dostali zgłoszenie o prawdopodobnej próbie wydobycia bankomatu z supermarketu po godzinie 3. Policja szuka podejrzanych oraz świadków zdarzenia – relacjonowała reporterka Polsat News, Agnieszka Kuzyk. „Policji udało się skontaktować z właścicielem koparki. Miała ona zostać skradziona z terenu Wawra” – dodała. 

RadioZET.pl/polsatnews.pl