Zamknij

Warszawa. Znaleziono zwłoki przy torach kolejowych

Redakcja
06.03.2017 16:31
Dudziarska
fot. Gogle Street View

Przy torach kolejowych na warszawskim Grochowie znaleziono zwłoki człowieka. Miał mieć odciętą głowę i znajdować się w worku, choć tej informacji nie potwierdzono. Sprawą już zajmuje się policja.

Jako pierwszy napisał o niej portal TVN Warszawa. Odkrycia dokonano przy podjeździe kolejowym przy ulicy Dudziarskiej i Chłopickiego na warszawskim Grochowie. Miało to być ciało mężczyzny z odciętą głową, umieszczone w worku.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza policji. - Dostaliśmy sygnał od kolejarzy o znalezieniu niezidentyfikowanych zwłok. Ich stan wskazuje na to, że były w tym miejscu od dłuższego czasu. Policjanci będą wykonywali oględziny okolicy i zwłok pod nadzorem prokuratury. Osoby, które je ujawniły, będą przesłuchane – wyjaśnia w rozmowie z portalem kom. Joanna Węgrzyniak z komendy rejonowej.

- Nie ma śladów, które sugerowałyby udział osób trzecich. Na pewno będziemy jednak wyjaśniać okoliczności śmierci tej osoby. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok - zapowiedział w rozmowie z TVN Warszawa prok. Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Prokurator zdementował jednocześnie informację, jakoby ciało znajdowało się w worku. Znajdowało się natomiast w stanie zaawansowanego rozkładu, co mogłoby wyjaśniać oddzielenie się głowy od tułowia.

RadioZET.pl/TVN Warszawa/MP