Noworodek zginął w wypadku karetki i taksówki [CO WIADOMO?]

Redakcja
12.09.2017 12:42
Karetka
fot. Wikimedia.Commons

Tragiczny finał zderzenia karetki z taksówką - w jego wyniku zmarł transportowany ambulansem noworodek. Policja nadal bada okoliczności wypadku i poszukuje kolejnych jego świadków.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę. Jadąca na sygnale karetka pogotowia zderzyła się z taksówką na rogu ulic Solidarności i Jagiellońskie na warszawskiej Pradze-Północ. Jak podaje portal WawaLove, siła uderzenia była tak duża, że pojazd przewrócił się na bok.

Zobacz także

Czworo sanitariuszy oraz dziecko trafili do szpitala, ale niestety, niemowlaka nie udało się uratować. Dokładane przyczyny śmierci są wyjaśniane.

Według wstępnych ustaleń, ani kierowca ambulansu, ani taksówkarz nie byli w momencie zdarzenia pod wpływem alkoholu czy środków odurzających. Policja nadal jednak poszukuje świadków zajścia, dlatego na stronie KSP możemy natrafić na stosowny komunikat:

"Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek i mogą przyczynić się do ustalenia okoliczności tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, Jagiellońska 51, telefon całodobowy 22 603-75-55, 22 603-75-56, powołując się na numer sprawy D-II-4556/17" - czytamy.

Zobacz także

RadioZET.pl/WawaLove/MP