Zamknij

Warszawa: Rozdawali darmowe powerbanki, skończyło się przepychankami i wyzwiskami

Redakcja
20.02.2017 07:54
Awantura o Pokemon Go w Arkadii
fot. Screen z Youtube.com

W jednym z warszawskich centrów handlowych ogłoszono konkurs. Za złapane w "Pokemon Go" stworki można było otrzymać darmowy powerbank. Skończyło się przepychankami, awanturami i wyzwiskami.

Jeśli po wojnie o karpia w Lidlu i podkradaniu napojów z wigilijnego stołu w Radomiu byliście przekonani, że dalej granic żenady nie da się przesunąć, mamy złą wiadomość. W jednym z warszawskich centrów handlowych odbył się konkurs, podczas którego za złapane w "Pokemon Go" stworki, organizatorzy oferowali darmowe powerbanki.

Perspektywa posiadania darmowego sprzętu wywołała ogromne emocje i to nie tylko pozytywne. Atmosferę, która panowała w centrum handlowym relacjonował portal WarszawaWPigulce.pl. "Do tyłu", "z czego się gówniaro cieszysz", "czy wy mózgu nie macie?", "co się dzieje", "niech pan podejdzie tutaj!", "nie pchajcie się" - takie słowa można usłyszeć w nagraniu z wydarzenia. Słychać także ostrzejsze słowa i płaczące dzieci.

Zagłosuj

Jak zachować się, kiedy rozdają coś za darmo?

Liczba głosów:

Niedawno ukazała się aktualizacja do gry "Pokemon Go". Impreza w CH Arkadii miała związek z podpisaniem umowy między kompleksem a Niantic, producentem gry. Dzięki porozumieniu w największych centrach handlowych w stolicy można łapać nowe Pokemony. Stworzone przez Nintendo stworki od dawna budzą kontrowersje. W ubiegłym roku z ich powodu Lotnisko Chopina musiało wystosować komunikat, ostrzegający podróżnych przed utratą rozsądku. Doszło także do kilku wypadków, w tym śmiertelnych.

RadioZET.pl/WarszawaWPigulce.pl/MaAl