Kate i William w Polsce. To już dziś!

17.07.2017 07:24

Brytyjska para książęcą, Kate i Wiliam wraz z dziećmi - Georgem i Charlottą - za parę godzin przylecą do Polski. To będzie ich pierwsza oficjalna wizyta w naszym kraju. Zostaną powitani przez prezydenta Andrzeja Dudę i jego małżonkę Agatę. Zamieszkają w Belwederze - dzisiejszy dzień spędzą w Warszawie, a jutro polecą na Pomorze - do Gdańska i Sztutowa.

Kate William fot. East News

Czy będzie istniała jakakolwiek możliwość, aby na własne oczy zobaczyć książęcą parę? Tak, albowiem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, po godzinie 15, Kate i William mają przejść z Pałacu Namiestnikowskiego przed pomnik Adama Mickiewicza.

I tylko tam można będzie przekonać się, jak z bliska wyglądają na żywo młodzi royalsi, którzy ocieplają wizerunek monarchii.

Przy pozostałych punktach programu o przypadkowych spotkaniach nie ma mowy - wszystko zostało skrupulatnie zaplanowane. Młodzi Windsorowie po spacerze udadzą się do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie spotkają się z weteranami, a następnie w wieżowcu Warsaw Spire spotkają z przedsiębiorcami. A wieczorem udadzą się na kolację w Oranżerii Łazienek Królewskich, gdzie książę Wiliam wygłosi przemówienie.

Po wizycie w Polsce Kate i Wiliam pojadą do Niemiec

RadioZET.pl/AJ/MP

Oceń