Zamknij

Udawał, że udziela pomocy, a ukradł smartfona i pieniądze. Rozpoznajesz go? Poinformuj policję

Redakcja
16.01.2018 15:26
Udawał, że udziela pomocy, a ukradł smartfona i pieniądze. Rozpoznajesz go? Poinformuj policję
fot. Policja

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży smartfona oraz pieniędzy na szkodę mieszkańca Warszawy, do której doszło w dniu 23 grudnia 2017 r. na przystanku tramwajowym przy zbiegu Al. Jerozolimskich i ul.Kruczej.

Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę opublikowanego na zdjęciu, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna w wieku 20-30 lat szczupłej budowy ciała, ubrany w szaro-granatową kurtkę z kapturem oraz granatowe spodnie wykorzystał fakt niedyspozycji pokrzywdzonego, śpiącego na przystanku i pod pretekstem udzielania pomocy w dotarciu do domu zabrał mu pieniądze, telefon komórkowy, a następnie zbiegł z miejsca przestępstwa.

zlodziej3

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na którym widać sylwetkę, twarz oraz zachowanie podejrzanego.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub miejsca jego obecnego pobytu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

zlodziej

Informacje można przekazać, dzwoniąc na numer  tel. 22 60 391 19 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl

Zagłosuj

Czy polska policja jest skuteczna?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Policja/maal