Zamknij

Brutalny gwałt na 13-latce. Leżała na nasypie kolejowym, jej koleżanka błąkała się po okolicy

Redakcja
25.09.2018 11:50
Gwałt
fot. Google Street View

Stołeczni strażnicy miejscy patrolujący tereny na Pradze-Północ dostrzegli błąkającą się po okolicy 13-latkę. Okazało się, że próbowała wezwać pomoc do swojej koleżanki, która została zgwałcona. Sprawcy zostali już zatrzymani.

O sprawie możemy przeczytać na portalu Polsat News. Funkcjonariusze straży miejskiej patrolujący okolice ul. Targowej na warszawskiej Pradze-Północ dostrzegli idącą chodnikiem 13-latkę. Była sama, a strażnicy wyczuli od niej alkohol.

Szczegóły tej historii są bardziej bulwersujące. Koleżanka 13-latki i jej rówieśniczka została bowiem zgwałcona i leżała w okolicznym nasypie kolejowym. „Dziewczyna leżała na ziemi, miała drgawki i wymiotowała, a jej ubranie było porozpinane. Podobnie jak od koleżanki, czuć było od niej alkohol” – poinformowała straż miejska (cytat za polsatnews.pl).

Zobacz także

Okazało się, że kilka godzin wcześniej dziewczynki, wypijając wcześniej „setkę” wódki, zaczepiły dwóch mężczyzn, prosząc ich o papierosa. Następnie piły z nimi alkohol za pawilonem, a potem jeden z nich całował się z jedną z 13-latek. Gdy ta zasnęła, dopuścił się przestępstwa seksualnego.

„Nastolatki, przed odwiezieniem do szpitala, podały dokładny rysopis obu mężczyzn. Dzięki temu jednego z nich udało się po chwili zatrzymać w pobliskich zaroślach. W niedzielę rano patrol odszukał drugiego z podejrzanych mężczyzn. Zatrzymany przyznał, że ubiegłej nocy pił alkohol z nieletnimi, a następnie dopuścił się molestowania jednej z nich” – czytamy w artykule.

RadioZET.pl/polsatnews.pl/MP