Zamknij

Gwałt w Parku Bródnowskim. Na ławce siedziała zapłakana kobieta

Redakcja
28.09.2018 10:19
Park Bródnowski
fot. Adam Burakowski/REPORTER

W Parku Bródnowskim zgwałcono kobietę. Zszokowaną ofiarą zaopiekowali się strażnicy miejscy – poinformowała stołeczna Straż Miejska. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego, którzy 26 września około godziny 18 patrolowali Targówek, otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie w Parku Bródnowskim.

„Na miejscu funkcjonariusze zastali starszą kobietę, która zgłosiła zdarzenie i wskazała na jedną z ławek. Siedziała na niej zapłakana i przestraszona czterdziestolatka” – napisano w komunikacie straży miejskiej.

Zobacz także

Strażnicy miejscy okryli kobietę kocem termicznym i zapytali, co się stało. Czterdziestolatka powiedziała, że boli ją podbrzusze, ponieważ około południa została zgwałcona przez nieznanego mężczyznę, którego rysopis podała. Funkcjonariusze wezwali pogotowie i patrol policji. Dalsze czynności w tej sprawie poprowadzi policja.

Gwałt w Parku Bródnowskim

– Wyjaśniamy okoliczności dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa, w którym ta kobieta mogła zostać pokrzywdzona. Nic więcej nie możemy na tę chwilę skomentować – powiedziała w rozmowie z serwisem WawaLove podkom. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

RadioZET.pl/DG