Zamknij

Śmiertelnie dźgnęła nożem swojego partnera. Poszło o... telefon zastawiony w lombardzie

Redakcja
19.02.2019 11:51
Policja
fot. policja.waw.pl

Policja zatrzymała kobietę podejrzaną o zabójstwo konkubenta. Z ustaleń wynika, że doszło między nimi do kłótni o telefon komórkowy, który mężczyzna zaniósł do lombardu. W pewnym momencie kobieta miała chwycić za nóż, którym zadała mężczyźnie śmiertelny cios. 46-latka została tymczasowo aresztowana przez sąd. 

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami na warszawskiej Woli. Policja otrzymała informację o awanturze w jednym z lokali. Z ustaleń wynika, że powodem kłótni między mężczyzną a jego konkubiną było to, że kilka dni temu zaniósł on do lombardu telefon komórkowy należący do kobiety.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

46-latka miała chwycić za nóż kuchenny i zadać mu cios, jak się okazało, śmiertelny. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny, a Agnieszka M. została zatrzymana. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie.

Zobacz także

Zebrane w sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie podejrzanej zarzutu zabójstwa. Decyzją sądu kobieta najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za zabójstwo grozi kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.  

RadioZET.pl/policja.waw.pl/MP