Zamknij

Dusił i groził swojej partnerce, znęcał się na jej synem. „Była roztrzęsiona”

06.08.2019 12:38
Znęcał się nad partnerką
fot. policja.waw.pl

Trzy miesiące aresztu zastosował sąd wobec 33-letniego mężczyzny. Został on zatrzymany przez policjantów z Woli i usłyszał zarzut dotyczący znęcania się psychicznego i fizycznego nad kobietą i jej małoletnim synem. Z ustaleń wynika, że mężczyzna wszczynał awantury, ubliżał, wyzywał, wykręcał ręce. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak podaje na swojej stronie internetowej Komenda Stołeczna Policji, funkcjonariusze zostali skierowani na interwencję w związku ze zgłoszeniem kobiety, która miała zostać dotkliwie pobita przez konkubenta. Na miejscu, w rozmowie ze zgłaszającą ustalili, że jej partner dusił ją i groził, że zabije. Kobieta była roztrzęsiona i zapłakana.

Zobacz także

Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania oprawcy kobiety. Kilkanaście minut zauważyli go, jak porusza się swoim pojazdem. Policjanci przystąpili do czynności i zatrzymali 33-latka.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że mężczyzna od roku miał znęcać się nad nią, zarówno psychicznie, jak i fizycznie oraz nad jej 10-letnim synem. Bardzo często wszczynał awantury, podczas których używał słów wulgarnych, popychał, szarpał, wykręcał ręce.

Zobacz także

Dochodzeniowcy przedstawili 33-latkowi zarzut znęcanie się fizycznego i psychicznego nad kobietą i znęcania się psychicznego nad jej synem. Sąd zdecydował o jego tymczasowym areszcie na okres trzech miesięcy.

RadioZET.pl/policja.waw.pl