Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Atak nożem w centrum Warszawy. Rozlał drinka, został czterokrotnie dźgnięty nożem

21.09.2018 14:16
xxx wiadomosci

Śródmiejska policja opublikowała wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który w jednym z warszawskich lokali zaatakował nożem innego. Do ataku doszło w wyniku sprzeczki, jaka wywiązała się między mężczyznami.

Atak nożem w centrum Warszawy. Rozlał drinka, został czterokrotnie dźgnięty nożem fot. Policja w Warszawie

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak relacjonował PAP nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji, "w jednym z lokali na ul. Nowogrodzkiej doszło do sprzeczki między dwoma mężczyznami". - Jeden drugiemu wylał przez przypadek drinka, oblewając przy okazji mężczyznę, który zaczął domagać się zadośćuczynienia w postaci zwrotu pieniędzy za pobrudzone ubranie - mówił Szumiata.

- Mężczyzna, który rozlał drinka, miał powiedzieć, że może odkupić napój, ale nie odda pieniędzy za ubranie. Zaczęli się szarpać - dodał. Podczas szarpaniny oblany mężczyzna czterokrotnie dźgnął nożem drugiego. Poszkodowany, 26-letni obywatel Ukrainy, trafił do szpitala.

- Wizerunek napastnika i przebieg zajścia zarejestrowały kamery. Opublikowaliśmy jego wizerunek - poinformował Szumiata. Zwrócił się z prośbą o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21 każdego, kto rozpoznaje mężczyznę.

Wizerunek napastnika:

178-163207

Informacje w tej sprawie można przekazać, dzwoniąc na numer (22)60 391 58, (22)603 91 32 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

RadioZET.pl/PAP/DG 

Oceń