Atak nożem w centrum Warszawy. Rozlał drinka, został czterokrotnie dźgnięty nożem

Redakcja
21.09.2018 14:16
Atak nożem w centrum Warszawy. Rozlał drinka, został czterokrotnie dźgnięty nożem
fot. Policja w Warszawie

Śródmiejska policja opublikowała wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który w jednym z warszawskich lokali zaatakował nożem innego. Do ataku doszło w wyniku sprzeczki, jaka wywiązała się między mężczyznami.

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak relacjonował PAP nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji, "w jednym z lokali na ul. Nowogrodzkiej doszło do sprzeczki między dwoma mężczyznami". - Jeden drugiemu wylał przez przypadek drinka, oblewając przy okazji mężczyznę, który zaczął domagać się zadośćuczynienia w postaci zwrotu pieniędzy za pobrudzone ubranie - mówił Szumiata.

- Mężczyzna, który rozlał drinka, miał powiedzieć, że może odkupić napój, ale nie odda pieniędzy za ubranie. Zaczęli się szarpać - dodał. Podczas szarpaniny oblany mężczyzna czterokrotnie dźgnął nożem drugiego. Poszkodowany, 26-letni obywatel Ukrainy, trafił do szpitala.

Zobacz także

- Wizerunek napastnika i przebieg zajścia zarejestrowały kamery. Opublikowaliśmy jego wizerunek - poinformował Szumiata. Zwrócił się z prośbą o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21 każdego, kto rozpoznaje mężczyznę.

Wizerunek napastnika:

178-163207

Informacje w tej sprawie można przekazać, dzwoniąc na numer (22)60 391 58, (22)603 91 32 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

RadioZET.pl/PAP/DG