Zamknij

Ugodził pasażera nożem. Bójka w warszawskim metrze

Redakcja
07.09.2018 21:34
Warszawa. Bójka w metrze z użyciem noża
fot. Maciej NABRDALIK/East News

Jedna osoba trafiła do szpitala po tym, jak w wagonie metra linii M1 doszło do bójki z użyciem noża. Dwie osoby zatrzymano. W trakcie oględzin metro kursowało z pominięciem niektórych stacji.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

- Informację w tej sprawie otrzymaliśmy ok. godz. 19.20. Wiem, że jedna z osób była pod wpływem alkoholu, nie chciała ustąpić. Ze wstępnych ustaleń wynika także, że doszło do potyczki słownej i siłowej. Na miejsce przyjechali policjanci, dwie osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia  - poinformowała  kom. Ewa Szymańska z Komendy Stołecznej Policji.

Zobacz także

Jak dowiedziała się PAP wskutek zdarzenia jedna z osób została odwieziona do szpitala.

- Będziemy ustalać dokładne okoliczności tego zdarzenia. W tej chwili mogę powiedzieć tylko tyle, że w trakcie zdarzenia zostało użyte ostre narzędzie - poinformowała KSP.

Zobacz także

Po zatrzymaniu mężczyzn policjanci na stacji Ratusz Arsenał przez ponad godzinę prowadzili oględziny. Jak poinformowała rzeczniczka Metra Warszawskiego, w tym czasie pociągi po torze pierwszym jeździły od stacji Kabaty do stacji Centrum, następnie od Dworca Gdańskiego do Młocin.

Po torze drugim metro kursowało od Młocin do Dworca Gdańskiego i od stacji Świętokrzyska do Kabat. Ruch został wznowiony ok. godz. 20.40.

Po domniemanym ataku terrorystycznym w Sztokholmie policja odcięła w piątek po południu centrum miasta. Nie jeździ metro, komunikacja miejska a...

RadioZET.pl/PAP/PTD