Ciało 67-latka znalezione w toi-toiu. Policja nie potwierdza przyczyny śmierci

Redakcja
26.02.2018 09:32
Toaleta
fot. Wikimedia.Commons

Zwłoki zamarzniętego mężczyzny znaleziono w przenośnej toalecie publicznej na warszawskiej Pradze-Południe. Policja pracuje nad wyjaśnieniem sprawy.

O odkryciu jako pierwsi poinformowali mieszkańcy okolicy na sąsiedzkich grupach na Facebooku, potem temat podchwyciły lokalne serwisy internetowe. Przenośna ubikacja (popularny toi-toi), w której znaleziono ciało 67-latka, postawiona była w parku Olszynka Grochowska.

Policja ustala właśnie okoliczności śmierci mężczyzny. Potwierdza, że odkrycia dokonano w niedzielę w godzinach wczesnopopołudniowych, natomiast nie potwierdza, czy przyczyną śmierci rzeczywiście było zamarznięcie.

Synoptycy ostrzegają przed silnym mrozem

Przypomnijmy: wedle prognoz w rozpoczynającym się właśnie tygodniu czeka nas drastyczne obniżenie temperatury i silne mrozy.

Jak poinformowało w niedzielę Rządowe Centrum Bezpieczeństwa na Twitterze, w całym kraju wydano ostrzeżenie pierwszego stopnia o silnym mrozie. Na silny mróz narażone są niemal wszystkie województwa z wyjątkiem województwa opolskiego, dla którego nie wydano jak dotąd ostrzeżenia.

RadioZET.pl/Metro Warszawa/PAP/MP