Zamknij

Zaginął 27-letni Filip. Ostatni raz widziano go na koncercie Bon Jovi

15.07.2019 17:25
Zaginął 27-letni Filip. Ostatni raz widziano go na koncercie Bon Jovi
fot. Zaginieni przed laty/Facebook

Zaginął Filip N., lat 27 – alarmuje strona "Zaginieni przed laty". Mężczyznę ostatni raz widziano w piątek, około godziny 22.00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. 27-0latek przebywał tam na koncercie zespołu Bon Jovi.

AKTUALIZACJA: 27-latek został odnaleziony

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

"Filip ostatni raz był widziany 12.07.2019 w Warszawie około godziny 22-22.30 (pod koniec lub wraz końcem) koncertu Bon Jovi na Stadionie Narodowym" – czytamy na Facebooku.

Zobacz także

Ostatnie logowanie telefonu Filipa do sieci zanotowano w niedzielę około 12.00, z lokalizacją na warszawskim Solcu, w okolicy szpitala. Od tamtej pory jego telefon pozostaje w trybie offline.

Zobacz także

27-letni mężczyzna pochodzi z województwa zachodniopomorskiego. Mieszka i pracuje w Dziwnowie.

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach

Filip ma 180 centymetrów wzrostu i waży około 90 kilogramów. Jest ciemnym blondynem o brązowych oczach. W okolicach prawej stopy ma charakterystycznie wyglądającą bliznę – informuje strona "Zaginieni przed laty”.

Policja apeluje do wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzą na temat miejsca pobytu 27-latka o natychmiastowy, pilny kontakt z komisariatem przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie. Z policją można kontaktować się pod numerem telefonu 22 603 82 39. Możliwy jest także kontakt z redakcją strony "Zaginieni przed laty”. Organizacja ma swój profil m.in. na Facebooku.

Zobacz także

Na Filipa czekają zmartwieni rodzice i bliscy.

 

 

RadioZET.pl/Onet/Zaginieni przed laty