Gwałciciel w Ogrodzie Saskim. Mężczyzna napastował cztery kobiety [FOTO]

Redakcja
21.06.2018 16:51
Gwałciciel
fot. Policja Warszawa

Śledczy z Warszawy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie, jego usiłowanie, próbę i doprowadzenie do poddania się innej czynności seksualnej, groźby karalne oraz rozbój. Ofiarą napastnika padły cztery kobiety. Jak podaje ''Metro Warszawa'', do przestępstw miało dochodzić w Ogrodzie Saskim w Warszawie. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do zdarzeń doszło w minioną sobotę w kilku miejscach w Warszawie. W krótkich odstępach czasu ofiarą 26-latka padły cztery kobiety w wieku od 21 do 47 lat. To przypadkowe osoby, które mężczyzna zaczepił, idąc chodnikiem.

Gwałciciel w Ogrodzie Saskim

Mężczyzna jest podejrzany o to, że na jednej z pokrzywdzonych dopuścił się dwóch przestępstw: zgwałcenia oraz rozboju, a kolejną przemocą doprowadził do poddania się innej czynności seksualnej, grożąc jej przy tym pozbawieniem życia. Trzecią z pokrzywdzonych, używając przemocy, usiłował doprowadzić do obcowania płciowego, a ostatnią z napadniętych kobiet przy użyciu siły próbował poddać innej czynności seksualnej.

Zobacz także

Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres. Śródmiejscy wywiadowcy na podstawie relacji pokrzywdzonych i świadków oraz znając kierunek ucieczki napastnika i jego rysopis zatrzymali mężczyznę nieopodal miejsca, w którym doszło do jednego z przestępstw.

Śledztwo w tej sprawie wszczęła prokuratura rejonowa Warszawa Śródmieście-Północ, która postawiła już Kamilowi W. 6 zarzutów. Na wniosek śledczych sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 26-latka na 3 miesiące. Za te przestępstwa mężczyźnie grozi teraz do 12 lat pozbawienia wolności.

168-83771
fot. Policja

Prokurator oraz policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzący czynności w tej sprawie proszą kobiety, które w ostatnim czasie padły ofiarą podobnych przestępstw, a do tej pory tego nie zgłosiły o osobiste stawiennictwo w Komendzie Rejonowej Warszawa I przy ulicy Wilczej 21.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: 

RadioZET.pl/DG