Zamknij

Kobieta zginęła na torach. Poważne utrudnienia w ruchu pociągów

07.11.2022 09:13

W poniedziałek rano kobieta zginęła na torach. Do wypadku doszło w poniedziałek rano koło stacji PKP Warszawa Gocławek. Są duże utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1 oraz KM linii R7 na linii Warszawa – Dęblin.

Stacja kolejowa
fot. Adam Burakowski/REPORTER

- Do śmiertelnego potrącenia kobiety przez pociąg doszło w okolicy skrzyżowania ulic Makowskiej z Dymowską przy stacji PKP Warszawa Gocławek na torze w kierunku Otwocka - poinformował kap. Szymon Kisieliński z warszawskiej straży pożarnej.

Strażacy otrzymali zgłoszenie po godz. 5. Na miejsce przyjechały dwa zastępy. Kisieliński wyjaśnił, że strażacy pomogli przy przesiadce pasażerom z pociągu relacji Warszawa – Dęblin, do podstawionego składu, którym mogli kontynuować podróż.

Wypadek na torach. Nie żyje kobieta

ZTM poinformował, że "w związku ze zdarzeniem na linii Warszawa – Dęblin (na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Wawer) występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1 oraz KM linii R7".

Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane lub kursują w skróconej relacji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET/PAP