Gruzin zatrzymany przez policję. Ukradł...80 past do zębów

Redakcja
26.09.2018 18:39
Kradzież
fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z komisariatu na warszawskim Targówku zatrzymali obywatela Gruzji, który w sklepie samoobsługowym dokonał kradzieży 30 past do zębów. 30-latka wypatrzył pracownik ochrony i zaalarmował Policję. Funkcjonariusze ustalili, że to nie pierwsze przestępstwo, którego zatrzymany dopuścił się w tym sklepie. Podejrzany usłyszał już zarzuty.

Do zatrzymania obywatela Gruzji doszło w poniedziałek w sklepie samoobsługowym na Targówku. W jego torbie od laptopa pracownik ochrony ujawnił 30 sztuk past do zębów wartych prawie 390 złotych. Natychmiast powiadomiono Policję.

Zobacz także

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce szczegółowo rozpytali ochronę na okoliczność tej kradzieży. Zapoznali się również z zagraniem z kamer monitoringu. Mundurowi ustalili, że kradzież ta była kolejną popełnioną przez tego mężczyznę. Zaledwie dwa dni wcześniej 30-latek w tym samym sklepie, działając w podobny sposób dokonał kradzieży 50 sztuk past o wartości prawie 650 złotych.

Policjanci nie mając wątpliwości, że doszło do przestępstwa, zatrzymali obywatela Gruzji i osadzili go w policyjnym areszcie. 30-latek odpowie za kradzież 80 sztuk past do zębów o łącznej wartości prawie 1040 złotych. To przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

RadioZET.pl/Komenda Stołeczna Policji/MP