Zamknij

Poszukiwali go listem gończym. Ukrył się pod podłogą

Redakcja
04.04.2018 12:37
Ukrył się pod podłogą w łazience
fot. Policja

— Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który był poszukiwany trzema listami gończymi wydanymi przez sądy w celu odbycia ponad czterech lat kary więzienia. Poszukiwany schował się w kryjówce pod podłogą. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił już do zakładu karnego — podała policja.

Trzy listy gończe. Tyle wystawiono za 30-latkiem z Białołęki. Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli i Warszawy Mokotowa wydał je za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, życiu i zdrowiu oraz mieniu. Mężczyźnie udało się skutecznie unikać odpowiedzialności przez kilka miesięcy, ale w końcu czujność funkcjonariuszy zwyciężyła.

Zagłosuj

Czy polska policja jest skuteczna?

Liczba głosów:

Po tym, jak ustalono, gdzie może znajdować się poszukiwany, kryminalni z samego rana udali się do jednego z domów na Białołęce. Funkcjonariusze zauważyli, że mieszkające tam osoby są zdenerwowane ich wizytą. Według sprawozdania policji dokładnie sprawdzono pomieszczenia w budynku. Kluczowa dla sprawy okazała się łazienka.

zet2

— Uwagę ich zwrócił dywanik łazienkowy, pod którym znaleźli przygotowaną kryjówkę. W środku znajdował się poszukiwany 30-latek. Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności — poinformowała policja.

RadioZET.pl/policja/maal