Zamknij

Tragedia w sali zabaw w Warszawie. Nie żyje ojciec i syn. Przyczyną otrucie?

Redakcja
26.11.2018 12:36
Tragedia w sali zabaw w Warszawie. Nie żyje ojciec i syn. Przyczyną otrucie?
fot. Shutterstock

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę na sali zabaw na warszawskim Bemowie. 35-letni mężczyzna pojawił się w budynku z dwójką swoich dzieci. W pewnym momencie udał się do toalety z 4,5-letnim synem. Obaj stracili tam przytomność. W poniedziałek policja poinformowała, że mężczyzna i chłopiec nie żyją.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Sąd wyznaczył 35-letniemu mężczyźnie niedzielę jako dzień kilkugodzinnych spotkań z dziećmi. Na co dzień znajdowały się one pod opieką matki.

Mężczyzna zabrał tego dnia swoje dzieci na salę zabaw na warszawskim Bemowie. Spotkanie odbywało się pod nadzorem kuratora sądowego.

Zobacz także

W pewnym momencie 35-latek poszedł z 4,5-letnim synem do toalety, z której już żaden z nich nie wyszedł. Jak informuje policja, obaj stracili tam przytomność i niedługo później trafili do szpitala. W poniedziałek policja poinformowała, że mężczyzna i jego syn nie żyją.

Jedna z hipotez mówi o otruciu. Jak podaje nieoficjalnie Polsat News, mężczyzna podał swojemu dziecku nieokreśloną jeszcze substancję chemiczną, a następnie sam ją zażył. Policja nie udziela jednak w tej sprawie informacji.

Prokuratura zapowiedziała, że jeszcze w poniedziałek poda więcej szczegółów związanych ze sprawą.

RadioZET.pl/PolsatNews/BM