„Wianki nad Wisłą” w Warszawie. Uwaga na utrudnienia w ruchu

Redakcja
24.06.2017 14:24
„Wianki nad Wisłą” w Warszawie. Uwaga na utrudnienia w ruchu
fot. Flickr

W związku z odbywającą się w sobotę w stołecznym Multimedialnym Parku na Podzamczu imprezą „Wianki nad Wisłą”, od godz. 18.00 do 4.00 wyłączona z ruchu będzie Wisłostrada pomiędzy ul. R. Sanguszki a Mostem Śląsko-Dąbrowskim.

Z informacji przekazanych przez Komendę Stołeczną Policji wynika, że od godz. 18.00 do godz. 4.00 zamknięte będą obydwie jezdnie ul. Wybrzeże Gdańskie na odcinku od ul. R. Sanguszki do Mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

Jadący Wisłostradą od strony Mokotowa będą mogli dojechać i skręcić w ul. Grodzką, a dla jadących od strony Żoliborza wytyczona zostanie tymczasowa „zawrotka” przed ul. R. Sanguszki. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Z. Krasińskiego, gen. W. Andersa, Marszałkowska, Al. Jerozolimskie.

Zorganizowane mają zostać specjalne miejsca parkingowe. Parkingi zlokalizowane będą na skrajnych dwóch pasach ruchu Wisłostrady (w obu kierunkach) na odcinku od ul. R. Sanguszki do ul. Z. Krasińskiego.

„Wianki” to rodzinny piknik inspirowany słowiańską tradycją uroczystego świętowania Nocy Kupały. Jedną z atrakcji plenerowej imprezy są koncerty.

RadioZET.pl/PAP/DG