Zaginął 24-latek z Płocka. Mężczyzna przebywał w stolicy, rodzina prosi o pomoc

26.11.2019 17:40
Zaginął 24-latek z Płocka. Mężczyzna przebywał w stolicy, rodzina prosi o pomoc
fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Policja poszukuje 24-letniego Kamila z Płocka. Młody mężczyzna zaginął najpewniej na terenie Warszawy. Nie daje znaku życia od 3 tygodni, od 4 listopada nie nawiązał kontaktu z nikim z rodziny – podają funkcjonariusze. Zarówno bliscy zaginionego, jak i płoccy policjanci apelują o wszelką pomoc w akcji poszukiwawczej.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

24-letni Kamil Klekowiecki – pochodzący z Płocka – zaginął na terenie Warszawy. To właśnie tam ostatni raz go widziano. Z kolei jego rodzina miała z nim ostatni raz kontakt 4 listopada – rozmawiał wtedy przez telefon ze swoją matką.

Zobacz także

Od tamtej pory ślad po nim zaginął. Młody mężczyzna nie wrócił do swojego domu w Płocku i nie skontaktował się z bliskimi.

Zobacz także

Najprawdopodobniej w dniu zaginięcia, 24-latek miał na sobie siwą bluzę z kapturem, czarne dresowe spodnie, czarne sportowe obuwie typu adidas oraz czarną kurtkę zimową z kapturem, zapinaną na suwak – informują płoccy policjanci.

Rodzina oraz policja proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego. Poniżej, publikujemy zdjęcia 24-letniego mieszkańca Płocka:

kamilklekowiecki

Rysopis zaginionego

24-letni Kamil Klekowiecki ma około 170 centymetrów wzrostu, szczupłą sylwetkę, niebieskie oczy oraz włosy w kolorze blond, obicięte na tzw. „jeżyka” – czytamy na stronie płockiej komendy.

Posiada też charakterystyczne blizny na zewnętrznej stronie przedramiona obu rąk.

Zobacz także

"Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266 16 00, 24 266 16 01 i pod numerem alarmowym 112" – apeluje policja.

RadioZET.pl/mazowiecka.policja.gov.pl