Zamknij

Zaginęła 17-letnia Kamila. Cierpi na stany lękowe, rodzina apeluje o pomoc

23.01.2020 14:29
Warszawa. Zaginęła 17-letnia Kamila Urbaniak
fot. Facebook/Gdziekolwiek jesteś

Policjanci z Warszawy poszukują 17-letniej Kamili Urbaniak. Nastolatka miała kontakt z bliskimi ostatni raz 6 stycznia. Zrozpaczona rodzina oraz policja proszą o pomoc w poszukiwaniach. Sytuacja jest poważna, bo 17-latka cierpi na stany lękowe.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

17-letnia Kamila Urbaniak opuściła swój dom w Warszawie 23 grudnia 2019 roku około południa. Nie wzięła ze sobą żadnych rzeczy osobistych, jedynie telefon komórkowy oraz dokumenty tożsamości. 6 stycznia jeszcze kontaktowała się ze swoimi rodzicami – przekazywała im wówczas, że jest bezpieczna. Nie poinformowała jednak swojej rodziny o tym, gdzie się znajduje i z kim przebywa. Od tamtej pory ma wyłączony telefon. Nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich ani znajomych.

"Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA pod numerem 116 000" – alarmuje organizacja, zajmująca się poszukiwaniem ludzi zaginionych.

Rysopis zaginionej

17-letnia Kamila Urbaniak jest bardzo szczupła, ma około 164 cm wzrostu, długie, czarne, proste włosy i niebieskie oczy. Do jej znaków charakterystycznych należą blizny po samookaleczeniach, znajdujące się na przegubach obu rąk. Nastolatka nosi też okulary korygujące wzrok z ciemnogranatowymi oprawkami marki Gucci.

Zobacz także

W dniu zaginięcia miała na sobie czarną, zimową kurtkę z kapturem, legginsy i sportowe obuwie w kolorze jasnoróżowym.

Ponadto 17-letnia Kamila cierpi na stany lękowe. "Zaginęła moja córka Kamila Urbaniak. Jeśli ktoś wie gdzie się znajduje lub ma jakieś informacje. Proszę o kontakt 780 107 784" - apeluje ojciec poszukiwanej nastolatki.

"Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionej proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji w Warszawie pod numerem alarmowym 112" – napisano w komunikacie, opublikowanym w mediach społecznościowych. 

RadioZET/Facebook/ITAKA