Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Warszawa. Zderzenie tramwajów, 13 osób odniosło obrażenia

02.01.2019 16:53
xxx wiadomosci

Po zderzeniu dwóch tramwajów: linii 20 i 10 na rondzie Kercelak (skrzyżowanie ul. Okopowej i al. Solidarności) 13 osób jest poszkodowanych z ogólnymi potłuczeniami. Zostaną przewiezione do szpitala - poinformowała PAP asp. sztab. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Warszawa fot. Twitter/Jacek Czarnecki

O zdarzeniu, które miało miejsce przy skrzyżowaniu ul. Okopowej oraz al. Solidarności, jako pierwsze poinformowało TVN Warszawa. - Zderzyły się tramwaje linii 10 i 20. Na skrzyżowaniu panuje ogromny chaos. Wygląda to tak, jakby do zderzenia doszło, gdy jeden z tramwajów skręcał albo wypadł z torów. Oba składy mają powybijane szyby - relacjonował reporter stacji. 

Na miejsce dotarły już karetki pogotowia, a także policja i straż pożarna. Według wstępnych informacji obrażenia odniosło 13 osób.

"Jak ostrzega Zarząd Transportu Miejskiego, przejazd przez rondo jest zablokowany. Tramwaje linii 11011132023242627 kierowane są na objazdy. Z utrudnieniami muszą też liczyć się kierowcy jadący Okopową, Towarową i aleją "Solidarności" - czytamy na tvnwarszawa.pl. 

RadioZET.pl/PAP/TVN Warszawa/MP

Oceń