Zamknij

Zwłoki znalezione w aucie przed sklepem. "Nie ruszał się, wyglądał nienaturalnie"

12.10.2021 13:55
Warszawa
fot. Damian Klamka/East News

Makabrycznego odkrycia dokonali przechodnie przed jednym ze sklepów sieci Biedronka na warszawskiej Białołęce. W samochodzie odkryto zwłoki mężczyzny. 

Makabrycznego odkrycia zwłok, o którym informuje portal warszawa.naszemiasto.pl, dokonali przechodnie przed jednym ze sklepów sieci Biedronka na warszawskiej Białołęce. 

Warszawa. Zwłoki mężczyzny w aucie przed sklepem

Osoby przechodzące w pobliżu zaniepokoił widok mężczyzny, który znajdował się w zaparkowanym przed sklepem samochodzie. Jak podaje portal, "ok. 50-letni mężczyzna [...] nie ruszał się i wyglądał nienaturalnie".

Natychmiast wezwano policję i służby ratunkowe. Po ich przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że mężczyzna nie żyje. Teraz śledczy będą wyjaśniać przyczyny oraz okoliczności jego śmierci, do której - według ustaleń służb - nie przyczyniły się osoby trzecie. 

- Były na miejscu wykonywane czynności z udziałem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało przekazane do zakładu medycyny sądowej – poinformowała w rozmowie z portalem kom. Paulina Onyszko z Komendy Stołecznej Policji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/warszawa.naszemiasto.pl