Zamknij

Wybierz się na spacer i adoptuj psa. "Zwierzęta ze schroniska są super"

15.01.2020 15:08
Pieski do adopcji
fot. Shuttertstock

Po raz szósty rusza akcja "Adoptuj warszawiaka". W sobotę, 18 stycznia, w parku Dolinka Służewiecka psy ze Schroniska na Paluchu będą szukać właścicieli.

Szósta edycja akcji "Adoptuj warszawiaka"

Marzysz o psie? A może chcesz podarować zwierzakowi nowe życie? Interesuje cię wolontariat? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak, to akcja "Adoptuj warszawiaka" jest właśnie dla ciebie.

W sobotę, 18 stycznia, w parku Dolinka Służewiecka w godzinach 12:00-14:00 mieszkańcy stolicy będą mogli zobaczyć podopiecznych Schroniska na Paluchu i porozmawiać o adopcji.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Akcja "Adoptuj warszawiaka" jest także skierowana do osób, które chcą porozmawiać o wolontariacie w Schronisku. Podczas spaceru czworonogów na Dolince Służewieckiej będzie można także bezpłatnie zaczipować swoje zwierzę. Właściciele, którzy chcą skorzystać ze znakowania zwierząt, proszeni są o wzięcie książeczki zdrowia pupila.

Zobacz także

W namiocie Schroniska będzie można także otrzymać kalendarz na 2020 rok ze zdjęciami psów i kotów w zamian za symboliczną darowiznę.

Jak czytamy na stronie Schroniska na Paluchu, celem akcji "Adoptuj warszawiaka" jest promocja adopcji zwierząt ze schroniska.

Chodzi o pomoc w promocji adopcji, pokazaniu mieszkańcom Warszawy, że zwierzęta ze schroniska są super. To tak niewiele a dla nas tak dużo.

Zobacz także

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy Schroniska na Paluchu i wszystkich miłośników czworonogów liczba zwierząt w Paluchu jest rekordowo niska. W 2019 roku 1184 kotów i 1787 psów znalazło nowy dom.

Adoptuj Warszawiaka
fot. Miasto Stołeczne Warszawa

RadioZET.pl/MSW/Schronisko na Paluchu