Zamknij

Awaria sieci trakcyjnej w Warszawie. Opóźnione i odwołane pociągi

Magdalena Barszczak
28.09.2020 08:52
SKM
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Awaria sieci trakcyjnej na wysokości stacji Warszawa Zachodnia. - Służby pracują nad usunięciem awarii - przekazał w poniedziałek Karol Jakubowski z PKP PLK. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o utrudnieniach w kursowaniu pociągów SKM i KM.

Awaria sieci trakcyjnej spowodowała w poniedziałek utrudnienia w kursowaniu pociągów. "Służby techniczne pracują nad usunięciem awarii sieci trakcyjnej na wysokości stacji Warszawa Zachodnia. Pociągi które kursują od strony Warszawy Włoch mogą doznawać zmian w rozkładzie jazdy ok. 10 minut" - powiedział Karol Jakubowski.

Zobacz także

Awaria sieci trakcyjnej w Warszawie

Zarząd Transportu Miejskiego na swojej stronie internetowej www.wtp.waw.pl poinformował o utrudnieniach na torach pomiędzy Warszawą Włochy a Warszawą Zachodnią. Według komunikatu na tym odcinku doszło do awarii technicznej. "Wybrane pociągi SKM, KM kursują przez stację Warszawa Centralna z pominięciem Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion" - przekazano.

Jak dodano w komunikacie, możliwe są "opóźnienia, odwołania i relacje skrócone pociągów".

Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM w pociągach SKM i KM w I oraz II strefie biletowej. O wzajemnym honorowaniu biletów poinformowały na swojej stronie internetowej również Koleje Mazowieckie.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP