Zamknij

Bal karnawałowy dla osób z niepełnosprawnością. Ursynów zaprasza po raz ósmy

08.01.2020 09:42
Bal kanrawałowy Ursynów
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Przed nami ósma edycja balu karnawałowego dla niepełnosprawnych osób z Ursynowa. Dzielnicowa Komisja Dialogu Społecznego zapewnia zabawę z wodzirejem, tańce, muzykę oraz konkursy.

Bal karnawałowy dla mieszkańców Ursynowa z niepełnosprawnością

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Po raz ósmy Dzielnicowa Komisja Dialogu Społecznego zaprasza wszystkich mieszkańców Ursynowa na bal karnawałowy. Jak czytamy na stronie Halo Ursynów, na poprzednich imprezach świetnie bawiły się dzieci, ich rodzice, opiekunowie, dziadkowie, a także harcerze, wolontariusze i władze dzielnicy.

Zobacz także

Bal dla osób z niepełnosprawnością odbędzie się 14 stycznia o godzinie 16:30 w sali im. J.U. Niemcewicza na pierwszym piętrze ursynowskiego Urzędu Dzielnicy.

Sala, na której odbędzie się zabawa karnawałowa, jest w pełni dostosowana dla osób z niepełnosprawnością ruchową - donosi portal Halo Ursynów. Na piętro można wjechać windą. Organizatorzy proszą o to, aby osoby, które na bal wybiorą się metrem, korzystały z południowego wejścia do budynku. Tam znajduje się podjazd dla wózków.

Osoby, które chcą wziąć udział w balu, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 665 110 031 lub adresem e-mail: maja3@xl.wp.pl.

Zobacz także

Bal karnawałowy dla mieszkańców Ursynowa z niepełnosprawnością jest bezpłatny.

RadioZET.pl/Halo Ursynów