Zamknij

Wysiadł z BMW i uderzył pięścią w twarz kierowcę autobusu. Usłyszał zarzuty

15.01.2020 13:42
Wysiadł z BMW uderzył pięścią w twarz kierowcę autobusu. Usłyszał już zarzuty
fot. East News/Piotr Molecki (zdjęcie ilustracyjne)

Kierowca bmw nie wytrzymał napięcia w trakcie sprzeczki słownej i uderzył pięścią w twarz kierowcę autobusu. 50-latkowi postawiono już zarzuty.

Sprzeczka kierowców na warszawskim Bemowie

W poniedziałek, 13 stycznia warszawscy policjanci dostali zgłoszenie o pobiciu kierowcy autobusu. Jak czytamy na stronie stołecznej policji, kierujący bmw zajechał drogę kierowcy autobusu.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Mężczyźni zaczęli się ze sobą sprzeczać. Najwidoczniej kierowca bmw nie wytrzymał napięcia, bo uderzył pięścią w twarz kierującego autobusem. Nie udzielił także pokrzywdzonemu pomocy - po bójce wsiadł do swojego samochodu i odjechał.

Zobacz także

W poniedziałek przed południem policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu, do którego doszło na drodze na terenie Bemowa. Z informacji wynika, że kierujący pojazdem marki Bmw miał zajechać drogę kierowcy autobusu. W związku z tym, pomiędzy kierującymi doszło do sprzeczki słownej. W pewnym momencie kierujący bmw podszedł do kierowcy autobusu i zadał mu cios pięścią w twarz, po czym wrócił do swojego pojazdu i odjechał.

Policjanci z Bemowa szybko odnaleźli 50-latka kierującego bmw. Śledczy zebrali materiał dowodowy, mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także

RadioZET.pl/Policja.waw.pl

C