Zamknij

Blokada Warszawy w godzinach szczytu. Ruszy protest przeciw polityce rządu

16.09.2020 12:12
Paweł Tanajno
fot. Piotr Molecki/East News

Szykuje się wielka blokada Warszawy w godzinach szczytu. Liderzy „Strajku Przedsiębiorców” w środę o godzinie 15.00 organizują protest, który może sparaliżować ruch w centrum stolicy. Znamy dokładną trasę przemarszu. Należy m.in. spodziewać się zamkniętych ulic i zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Paweł Tanajno, lider Strajku Przedsiębiorców w środę o godzinie 15.00 w Warszawie współorganizuje protest przeciwko nieodpowiedzialnej polityce rządu.

Zobacz także

Jak relacjonuje reporter Radia ZET Michał Dzienyński, w stolicy szykują się poważne utrudnienia w godzinach popołudniowego szczytu. Poniżej przedstawiamy dokładną trasę przemarszu. Gdzie możemy spodziewać się największej blokady?

Blokada Warszawy w godzinach szczytu

Manifestacja ruszy w ścisłym centrum Warszawy. Marsz rozpocznie się na Placu Bankowym i przejdzie ulicą Marszałkowską, Rondem Dmowskiego, Alejami Jerozolimskimi, Nowym Światem, Placem Trzech Krzyży i stanie pod gmachem Sejmu.

Zobacz także

Teoretycznie w manifestacji ma uczestniczyć 150 osób. Taką informację przekazała Radiu ZET rzeczniczka prasowa warszawskiego ratusza, Karolina Gałecka. W praktyce najprawdopodobniej jednak do protestu dołączy znacznie więcej osób.

Zobacz także

Policja ostrzega o czasowym zamykaniu ulic , komunikacja miejska pojedzie natomiast objazdami. Utrudnienia potrwają do godziny 19.00.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.p/RadioZET/Michał Dzienyński