Zamknij

Tir przewrócił się na auto osobowe. Wypadek podczas burzy śnieżnej

17.01.2022 11:05
Tir przewrócił się na samochód osobowy
fot. Radosław Gruca/RadioZET.pl

Tir przewrócił się na auto osobowe na ul. Puławskiej w Warszawie. Silny podmuch wiatru powalił samochód ciężarowy na jezdnię. Kierowcy z obu pojazdów wydostali się o własnych siłach.

Niebezpieczny wypadek miał miejsce podczas burzy śnieżnej w Warszawie i okolicach. - W wyniku silnego podmuchu wiatru tir spadł na samochód osobowy. W obu pojazdach znajdowało się po jednej osobie - poinformował RadioZET.pl kpt. Wojciech Kapczyński z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Dodał, że kierowcy wydostali się z pojazdów o własnych siłach i nie potrzebowali hospitalizacji. Z powodu upadku tira jeden pas jezdni w kierunku Piaseczna był zablokowany. - Na miejsce została wezwana specjalistyczna grupa, która będzie próbowała podnieść tira - mówił kpt. Kapczyński. 

Burza śnieżna w Warszawie. Strażacy interweniują

Do godz. 11 warszawscy strażacy zanotowali ok. 50-60 interwencji w związku z burzą śnieżną. - Głównie związane były one z połamanymi drzewami i gałęziami na chodnikach oraz samochodach. Liczba interwencji może się zmienić - poinformował kpt. Kapczyński. Dodał, że do tej pory nie odnotowano rannych.

RadioZET.pl

C