Zwłoki cocker spaniela znalezione w lesie. Szukali go od kilku dni

24.01.2020 09:54
Zwłoki cocker spaniela znalezione w lesie. Szukali go od kilku dni
fot. Pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Zwłoki psa znaleziono w lesie w Celestynowie (powiat otwocki). Istnieje podejrzenie, że zwierzę zostało zamordowane. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami poszukuje sprawcy.

W środę do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (oddział w Otwocku) wpłynęło zgłoszenie o zwłokach cocker spaniela znalezionych w lesie w Celestynowie. Wolontariusze proszą o pomoc w ustaleniu okoliczności śmierci czworonoga.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

SZUKAMY SPRAWCY! W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy zgłoszenie o zwłokach psa znajdujących się w lesie w Celestynowie. Na miejsce udali się nasi wolontariusze - czytamy na facebookowym profilu organizacji.

Proszą o pomoc w znalezieniu sprawcy

Właściciel szukał czworonoga od dłuższego czasu. Niestety, zgłoszenie się potwierdziło. Istnieją podejrzenia, że zwierzę zostało zamordowane.

Znaleziony pies to poszukiwany od kilku dni przez właściciela cocker spaniel. Istnieją podejrzenia, że pies został zamordowany (w pobliżu nie było drogi, a rów, w którym znaleziono ciało psa, nie był głęboki) - piszą wolontariusze.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami prosi o pomoc. Każda osoba posiadająca jakiekolwiek informacje o okolicznościach śmierci psa, proszona jest o kontakt z wolontariuszami. Wszystkie zgłoszenia pozostaną anonimowe - zapewniają członkowie grupy.

Zobacz także

RadioZET.pl/Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce/Facebook