Zamknij

Darmowe siłownie dla warszawiaków. Można z nich korzystać na Ursynowie

28.01.2020 16:43
Siłownie na Ursynowie
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Jesteś z Warszawy i uwielbiasz ćwiczyć na świeżym powietrzu? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Na Ursynowie powstały nowe siłownie plenerowe. Możesz z nich korzystać za darmo.

Nowe siłownie plenerowe na Ursynowie wyposażone zostały w specjalistyczne sprzęty m.in. koła gimnastyczne, drążki i orbitreki. Jak informuje serwis Warszawa Nasze Miasto, inwestycje zostały zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Dwie siłownie plenerowe powstały na terenie SBM "Osiedle Kabaty". Dokładnie przy budynku Dembego 19 i Bronikowskiego 4/4A. W pierwszym miejscu miłośnicy sportu będą mogli ćwiczyć na orbitreku, twisterze i wioślarzu. Natomiast w drugiej lokalizacji zamontowano 6 urządzeń m.in. niskie i wysokie poręcze.

Zobacz także

Na siłowniach plenerowych zobaczymy także tablice z regulaminem oraz informacją, że inwestycja została zrealizowana w ramach budżetu obywatelskiego.

Kolejna siłowa plenerowa powstała pomiędzy ulicą Kłobucką a Bokserską. To miejsce ćwiczeń zostało wyposażone także w nawierzchnię z gumowych mat.

RadioZET.pl/Warszawa Nasze Miasto