Zamknij

„Nie pchajcie się k***a”. Pod naporem tłumu sklep wycofał promocję [WIDEO]

14.12.2019 15:50
Galeria Mokotów Mi Store
fot. screen Youtube.com

Setki osób walczyło dziś, niemal dosłownie, o...  wejście do jednego ze sklepów Galerii Mokotów w Warszawie. Powód był jeden – wielkie promocje na takie produkty jak smartfon czy hulajnoga od Xiaomi. Z powodu dantejskich scen przed sklepem „Mi Store” centrum handlowe odwołało promocję i zamknęło sklep.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Przedświąteczne wyprzedaże potrafią doprowadzić do walki, i to dosłownie. Przekonali się o tym wszyscy, którzy czekali na otwarcie sklepu z elektroniką w Galerii Mokotów. Okazja była nieprzeciętna.

Zobacz także

Hitem był smatfon MI Note 10. Flagowy produkt od Xiaomi oferowano za 499 zł, podczas gdy jego nominalna wartość to 2,5 tys. zł. Równie mocno przeceniono hulajnogę Xiaomi, z 2,2 tys. zł na niecałe 400 zł. Wyprzedaży sięgających 70-80 proc. było niewiele – wspomniane modele były dostępne jedynie w dziesięciu egzemplarzach.

Tuż przed otwarciem tłum zaczął napierać na drzwi obsuwane. Ludzie nie słuchali komend o odsunięcie się. Udzielały się za to gorszące krzyki, w stylu „nie pchajcie się k***a”.

Zobacz także

Organizatorzy zdecydowali o odwołaniu atrakcyjnej promocji. Dało się wyczuć zmęczenie, a na końcu frustrację. Serwis Warszawawpigulce.pl podała, że niektórzy koczowali nawet z karimatami, byle zająć dobre miejsce przed otwarciem.

W sprawie Galeria Mokotów wydała na Facebooku krótkie oświadczenie. Niezadowoleni z obrotu sprawy są wszystkie strony. Jedno jest pewne - organizatorzy nie popisali się.

RadioZET.pl/Warszawawpigulce.pl