Zamknij

Zaginiony 19-letni Igor nie żyje. "Potwierdził się najgorszy scenariusz"

22.11.2021 13:04

Tragiczny finał poszukiwań 19-letniego Igora z Warszawy. Mama nastolatka potwierdziła odnalezienie ciała syna, który zaginął w czwartek 18 listopada na warszawskich Bielanach.

19-letni Igor z Warszawy nie żyje. Zaginął 18 listopada
fot. JACEK BORON/REPORTER

19-letni Igor nie żyje. Zaginiony nastolatek, który wyszedł z domu w czwartek 18 listopada, został odnaleziony martwy. Tragedia wstrząsnęła warszawskimi Bielanami.

Mama nastolatka opublikowała w sieci wpis, prosząc o pomoc w poszukiwaniach syna. Jej apel został udostępniony ponad 42 tysiące razy. 

19-letni Igor nie żyje. Zaginął na warszawskich Bielanach

Jak pisała kobieta, jej syn wyszedł z mieszkania na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich 18 listopada około godz. 8:30. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, ani ze znajomymi, a jego telefon pozostawał nieaktywny. Kobieta opisała również wygląd syna i dodała, że w dniu zaginięcia był ubrany w czarną zimową kurtkę z kapturem, czarne dresowe spodnie oraz czarne buty z pomarańczowymi elementami. Zabrał ze sobą też czarny plecak.

Niestety, spełnił się najgorszy scenariusz. Informację o odnalezieniu ciała Igora w dzielnicy Śródmieście podał jako pierwszy portal Wawainfo.pl. Potwierdziła ją w sobotę 20 listopada mama nastolatka. "Poszukiwania zostały zakończone. Igor niestety nie żyje. Dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie" - czytamy w poście. - Ciało 19-latka zostało znalezione w sobotę około godziny 17 w dzielnicy Śródmieście. Przyczyna śmierci zostanie ustalona po sekcji zwłok - przekazała serwisowi Wawainfo.pl Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji.

igor zwłokiu (1)
fot. screen Facebook.pl

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Wawa.info/Facebook.com