Zamknij

32-latek wysłał dwuznaczne SMS-y do 9-latki. Wcześniej do niej dzwonił

09.10.2020 11:05
Zatrzymany 32-latek
fot. KPP w Otwocku

Józefów k. Warszawy. Policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który wysyłał do 9-latki SMS-y o dwuznacznej treści. Grozi mu 3 lata więzienia.

W poniedziałek, 5 października do komisariatu w Józefowie (woj. mazowieckie) zgłosiła się matka 9-letniej dziewczynki. Z jej relacji wynikało, że do jej córki kilka dni wcześniej zadzwonił dorosły mężczyzna, a następnie wysyłał do niej dwuznaczne SMS-y. Dziewczynka je usuwała, gdyż ich treść była dla niej krępująca.

32-latek wypisywał dwuznaczne SMS-y do 9-latki

9-latka sama przyznała się matce, że dzwonił do niej nieznajomy mężczyzna. W rozmowie zdradził jej, że ma 19-lat. Potem wysłał on SMS-y o dwuznacznej treści. O wszystkim dowiedzieli się mundurowi z komisariatu policji w Józefowie. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Zobacz także

Policjanci z Otwocka namierzyli podejrzanego mężczyznę. Mundurowi wybrali się w miejsce zamieszkania 32-latka w województwie świętokrzyskim i go zatrzymali. "Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Zostały przedstawione mu zarzuty za elektroniczny kontakt z osobą małoletnią w celach pedofilskich. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny, zakaz zbliżania do nieletniej oraz zakaz kontaktowania się z nią. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności" - czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

RadioZET.pl/KPP w Otwocku.