Zamknij

60-latka wyszła z domu i nie kontaktowała się z rodziną. Policja prosi o pomoc

10.09.2020 11:23
Katarzyna Witczak
fot. KSP

Katarzyna Witczak zaginęła w Warszawie. 60-latka wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach zaginionej.

Katarzyny Witczak poszukują policjanci z komendy dla Bielan i Żoliborza. Kobieta we wtorek, 8 września przed południem wyszła z miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej nie wróciła ani nie kontaktowała się z bliskimi.

Zobacz także

Katarzyna Witczak zaginęła. Policja opublikowała zdjęcie zaginionej

Funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V proszą o pomoc w poszukiwaniach 60-latki. Kobieta ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie siwe włosy i nosi okulary korekcyjne. "W dniu zaginięcia ubrana była w jasną długą kurtkę, jasną bluzę sportową z kapturem, ciemną koszulkę, ciemne spodnie i miała przy sobie plecak" - przekazała st.asp. Kamila Szulc.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje o miejscu pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu, proszony jest o kontakt z policjantami komendy przy ul. Żeromskiego 7. Dzwonić można pod numery: (47) 723-71-55 lub (47) 723-51-56 (całodobowo). Kontaktować można się także z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112 lub za pośrednictwem e-maila: dyzurny.krp5@ksp.policja.gov.pl lub oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Katarzyna Witczak
fot. KSP

Zobacz także

RadioZET.pl/KSP