Zamknij

Wypadek podczas wycinki drzew. Jedno z nich przygniotło mężczyznę

07.04.2021 18:50
Konstancin-Jeziorna
fot. Michał Ostaszewski/REPORTER

Do groźnego wypadku doszło w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie. Mężczyznę w wieku ok. 25 lat przygniotło drzewo. Poszkodowany został już przetransportowany do szpitala. 

Wypadek, o którym informuje stołeczna "Gazeta Wyborcza", miał miejsce około godz. 14 przy ul. Ogrodowej w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie. Podczas trwającej tam wycinki drzew, jedno z nich - przewracając się - przygniotło mężczyznę. Poszkodowany może mieć ok. 25 lat i najprawdopodobniej uczestniczył w przedsięwzięciu. 

Konstancin-Jeziorna. Wypadek podczas wycinki drzew. Jedno z nich przygniotło mężczyznę

Gdy mężczyznę uwolniono spod konarów drzewa, okazało się, że jest nieprzytomny. Na miejsce wezwano policję oraz służby ratunkowe. Najwcześniej dotarli strażacy. Szczegóły w rozmowie z "Wyborczą" zdradził mł. bryg. Łukasz Darmofalski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

W momencie dojazdu dwóch naszych zastępów mężczyzna był już wyciągnięty spod drzewa. Odzyskał przytomność. Ma obrażenia głowy i ręki. Do czasu przyjazdu pogotowia zajęli się nim strażacy

mł. bryg. Łukasz Darmofalski

Na miejsce zdarzenia dotarła także karetka oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala. Przyczyny oraz dokładne okoliczności wypadku wyjaśniać będzie policja. 

RadioZET.pl/warszawa.wyborcza.pl