Zamknij

Syn polityka wyleczony z COVID-19. To był "jeden z najgorszych momentów w życiu”

09.04.2020 11:07
Koronawirus - wyleczony pacjent
fot. East News/Stanisław Bielski (zdjęcie ilustracyjne)

Syn wójta Nadarzyna, Dariusza Zwolińskiego został wyleczony z COVID-19. Jak przekazał, najgorsze momenty choroby przeszedł "łagodnie i stabilne". Mężczyzna zaapelował także o wsparcie akcji pomocowych w walce z SARS-CoV-2.

Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn na Mazowszu poinformował, że razem z żoną w nocy z 10 na 11 marca rozpoczęli kwarantannę domową. U ich dorosłego syna potwierdzono obecność koronawirusa. Polityk informował wtedy, że rokowania jego dziecka są dobre.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Syn polityka poinformował w mediach społecznościowych o tym, że został wyleczony z COVID-19. "Po zakończonej procedurze (testach, informacji od lekarza i sanepidu), mogę przekazać, że zostałem wyleczony z infekcji koronawirusa” – cytuje słowa syna wójta Nadarzyna Dariusza Zwolińskiego serwis WAWA Love.

Zobacz także

Mężczyzna wyleczony z koronawirus podziękował wszystkim za dobre słowa. Jak przekazał, byłe one bardzo pomocne w "jednym z najgorszych momentów w życiu”. Słowa uznania skierował także, do służby zdrowia i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie. Wyleczony z zarażenia SARS-CoV-2 poprosił także o to, aby wpierać walkę z koronawirusem. Przypomniał o tym, że jest wiele zbiórek, które zbierają pieniądze m.in. na środki ochrony osobistej dla personelu medycznego. 

Koronawirus - co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/WAWA Love