Zamknij

Chciał wyskoczyć przez balkon. Był objęty kwarantanną

01.04.2020 12:54
Medycy w kombinezonach
fot. East News/MAREK LASYK (zdjęcie ilustracyjne)

Jeden z mieszkańców bloku przy Alei Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie groził, że skoczy z balkonu. Na miejscu pojawiły się służby w kombinezonach, gdyż mężczyzna był objęty kwarantanną. 

We wtorek, 31 marca przed godziną 15:00 do bloku przy Alei Komisji Edukacji Narodowej wezwano służby. Na miejscu pojawili się strażacy, policjanci, a także karetka pogotowia. Mężczyzna przebywający na kwarantannie chciał skoczyć z balkonu. Sprawę opisał portal Halo Ursynów.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Lekarze i mundurowi ubrani w kombinezony zabezpieczające przed zarażeniem SARS-CoV-2 weszli do mieszkania mężczyzny, który chciał wyskoczyć przez balkon. Jak podaje serwis Halo Ursynów, chcieli go odwieść od tego pomysłu. Strażacy byli jednak gotowi na każdy scenariusz. Pod budynkiem rozłożona została poduszka powietrzna.

Zobacz także

Oprócz tego straż pożarna zagroziła teren i pilnowała przejść na chodniku. Piesi byli kierowani inną drogą — wynikało to z faktu, że mężczyzna, który chciał wskoczyć z balkonu, był objęty kwarantanną.

Zobacz także

W okolicach godziny 16:00, medycy razem z policjantami wyszli z klatki razem z mężczyzną w średnim wieku. Dodatkowo śledczy zabezpieczyli przedmiot przypominający nóż. Jak przekazał serwis Halo Ursynów, w związku z osobistym dramatem mężczyzny, policja nie chce ujawniać szczegółów tej sprawy. Został on przetransportowany do lekarza.

Zobacz także

Ze względu na osobisty dramat mężczyzny, policja nie chce ujawnić szczegółów zdarzenia. Mężczyzna został odwieziony przez karetkę do szpitala.

Koronawirus - co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/Halo Ursynów