Zamknij

Kwarantanna. Urządził koncert na balkonie. Interweniowała policja

31.03.2020 18:19
Koncert na balkonie
fot. Shutterstock/Facebook.com/DjRefresh

Koronawirus szybko rozprzestrzenia się po Polsce. W cały kraju trwa akcja "Zostań w domu". W sieci wiele osób pokazuje, jak spędza ten czas w czterech ścianach. Niektórzy występują m.in. na swoich balkonach i umożliwiają sąsiadom wysłuchania swojego koncertu. Na taki pomysł wpadł jeden z mieszkańców Garwolina.

Jeden z mieszkańców Garwolina, jak wiele innych osób — zarządzenia rządu wziął na poważnie i przestrzega wydanych zaleceń. Mężczyzna chciał umilić czas swoim sąsiadom. Postanowił zagrać koncert. Rozpoczął się on w niedzielę po południu. Po godzinie 20:00 interweniowała policja — infomuje "Super Express".

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Jak przekazał tabloid, zgłoszenie nie dotyczyło głośnej muzyki, ale zakazu zgromadzania się ludzi powyżej dwóch osób. Portal egarwolin.pl poinformował, że po przybyciu na miejscu mundurowych, nie było już żadnej grupy osób. Interwencja zakończyła się upomnieniem. Natomiast sąsiedzi zaczęli bić brawa.

Zobacz także

Młody DJ nagranie ze swojego koncertu udostępnił w sieci. Muzyk swój sprzęt rozłożył na desce do prasowania, a następnie zaczął grać.

Koronawirus - co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/Super Express/egarwolin