Zamknij

Koronawirus w Polskim Radiu 24. Zakażony jeden z pracowników

20.03.2020 14:36
siedziba Polskiego Radia
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jeden z pracowników Polskiego Radia 24 został w czwartek pozytywnie zdiagnozowany na obecność koronawirusa. Taką wiadomość przesłała w piątek rano za pośrednictwem e-maila prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.

Pracownik Polskiego Radia 24 jest zarażony koronawirusem. Jak informuje press.pl, Agnieszka Kamińska, prezes Polskiego Radia, poinformowała pracowników, że firma pozostaje w kontakcie z odpowiednimi służbami.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

PR24 jest w stałym kontakcie z właściwymi służbami państwowymi, które już podjęły działania i postępuje według ich zaleceń. Dodatkowo, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim pozostałym pracownikom, a także zagwarantować ciągłość emisji programu, co jest wymogiem wobec nadawcy publicznego, Polskie Radio natychmiast wdrożyło wszelkie przewidziane w takim przypadku – i wcześniej przygotowane – procedury. Dzięki temu, z pewnymi zmianami, emisja programu będzie kontynuowana

- czytamy w treści maila, cytowanego przez press.pl.

Zobacz także

W Polsce liczba zakażonych koronawirusem wzrosła do 411 osób (stan na piątek, godz. 16.15). 5 osób zmarło. Jedna osoba została uznana za wyleczoną. To  "pacjent zero". Na Mazowszu wirusa zdiagnozowano u 107 osób.

Koronawirus - co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/press.pl