Zamknij

Koronawirus w WORD. Zakażony miał być jeden ze zdających egzaminy

03.07.2020 09:17
WORD - egzaminy
fot. Jan BIELECKI/East News

Koronawirus w WORD. Wirusem zakażony był prawdopodobnie jeden ze zdających - ustaliło Radio ZET. Pracownicy przechodzą teraz badania.

Koronawirus w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego przy ulicy Radarowej. Jak ustalił reporter Radia ZET, wirusem zakażony był prawdopodobnie jeden ze zdających.

Zobacz także

Koronawirus w WORD. Egzaminy zostały odwołane

Jak poinformowano na stronie placówki, w egzaminach miała uczestniczyć osoba zakażona koronawirusem. Ośrodek będzie nieczynny od piątku do poniedziałku.

Ze względu na podejrzenie uczestniczenia w egzaminach osoby zarażonej Covid-19 (SARS-Cov-2), w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa osób zdających oraz pracowników WORD Warszawa w dniach 3 - 6 lipca 2020 roku (tj. piątek, sobota, poniedziałek) zawiesza się realizację egzaminów oraz zapisów na egzaminy w Miejscu Egzaminowania Radarowa

- czytamy na stronie WORD.

Zaplanowane w tych dniach egzaminy zostały anulowane. "Wyznaczenie nowego terminu egzaminu, po przywróceniu procesu egzaminowania, nastąpi bez ponoszenia przez Państwa dodatkowych opłat" - poinformowano na stronie ośrodka.

Wśród pracowników WORD przeprowadzane są obecnie testy na obecność SARS-CoV-2.

Zobacz także

RadioZET.pl