Zamknij

Rafał Trzaskowski: "Kluby mogą prowadzić treningi i rozgrywać swoje mecze"

13.03.2020 15:14
Koronawirus w Warszawie
fot. East News/Szymon Starnawski

Koronawirus w Warszawie w błyskawicznym tempie rozprzestrzenia się po Polsce. W środę rząd ogłosił decyzję o zamknięciu placówek oświaty i instytucji kultury. Wiele firm umożliwiło swoim pracownikom pracę zdalną. Zamyka się też wiele miejsc rozrywki, kawiarni, basenów, klubów itp. Sportowcy mogą jednak uczestniczyć w treningach.

Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy na bieżąco przekazuje informacje dotyczące koronawirusa. W piątek prezydent Warszawy w mediach społecznościowych poinformował, że zostały zamknięte także wszystkie Miejskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, a także Dzielnicowe Domy Kultury.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Jak się okazuje, pracownicy OSiR-ów pracują na dotychczasowych zasadach, a kluby sportowe mogą prowadzić treningi i rozgrywać swoje mecze.

Zobacz także

Do 25 marca zamknięte dla mieszkańców zostały także wszystkie Miejskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oraz Dzielnicowe Domy Kultury. Pracownicy OSiR-ów pracują na dotychczasowych zasadach. Kluby sportowe mogą prowadzić treningi i rozgrywać swoje mecze na obiektach

- napisał na Twitterze Rafał Trzaskowski.

Zobacz także

Koronawirus w Polsce

Do tej pory w Polsce odnotowano 64 przypadki zachorowań na koronawirusa. 7 z nich to pacjenci z Mazowsza. W czwartek rząd potwierdził, że 67-letnia osoba hospitalizowana w Poznaniu z powodu wirusa z Wuhan zmarła.

Koronawirus - co musisz wiedzieć 

RadioZET.pl