Zamknij

Koronawirus w Warszawie. Trzaskowski wyjaśnia wątpliwości w kwestii wypłat 500+

18.03.2020 14:56
Rafał Trzaskowski o koronawirusie
fot. EastNews/Jakub Kaminski

Koronawirus zbiera żniwa w całej Europie. Tylko na Mazowszu odnotowano 38 przypadków (stan na środę rano). Rafał Trzaskowski w mediach społecznościowych informuje mieszkańców Warszawy o najważniejszych zmianach w funkcjonowaniu stolicy. Włodarz postanowił także odpowiedzieć na pytania ludzi mieszkających w stolicy. 

Wiele osób bardzo stresuje się epidemią koronawirusa w Polsce. Rafał Trzaskowski próbuje uspokoić mieszkańców Warszawy. W związku z tym w mediach społecznościowych prowadził relację na żywo, w której obywatele stolicy mogli zadawać pytania.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Rafał Trzaskowski rozwiał wątpliwości w związku z wypłatami 500 +. "Wypłaty 500 + są prowadzone na bieżąco i nie będzie żadnych opóźnień. To jest jedna z podstawowych funkcji miasta, która musi być realizowana" - cytuje słowa Rafała Trzaskowskiego portal "Super Express".

Zobacz także

Mieszkańcy Warszawy pytali także o to, czy lokalne bazary będą nadal otwarte. "Bazarki traktowane są tak samo, jak sklepy spożywcze. Obowiązują je te same przepisy, mimo że ogromna większość z nich znajduje się na świeżym powietrzu" - skwitował Rafał Trzaskowski.

Zobacz także

Prezydent w trakcie swojego internetowego wystąpienia po raz kolejny zaapelował do mieszkańców Warszawy, aby zostali w domu.

Koronawirus - co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/Super Express